Лапароскопічна хірургія в КНП «Мостиська міська лікарня» - ще один крок вперед

Дата: 18.07.2022 17:06

Можливість проведення операцій без великих хірургічних розрізів, невдовзі будуть можливі в Мостиській міській лікарні.

Лапароскопічні операції поєднують хірургічний доступ до найсучасніших технологічних рішень та гарантують надійність і безпеку операцій.

Сьогодні, перебуваючи із робочим візитом у партнерському місті Перемишлі, міський голова Мостиськ Мирослава Пельц отримала від президента Перемишля Войцеха Бакуна сучасний лапароскопічний апарат KARL STORZ та повного комплекту для лапараскопії. Загальна вартість обладнання становить 189 тисяч злотих.

Наявність сучасного лапароскопічного обладнання у міській лікарні Мостиськ дає можливість пацієнтам громади отримувати більш якісну медичну допомогу, а лікарям – повертати якість життя.

Дякуємо нашим польським партнерам за доброту сердець, за те, що Ви не стоїте осторонь від проблем медицини!