Обговорено роботу структурних підрозділів ради та комунальних підприємств

Дата: 15.07.2022 18:09

Міський голова Мирослава Пельц провела нараду із керівниками структурних підрозділів міської ради, медицини та комунальних підприємств.

Під час наради обговорено питання функціонування міської ради та комунальних підприємств:

- освіта: триває ремонт шкіл, підготовка укриттів для забезпечення очного навчання;

- медицина: проведено ремонт, триває вакцинація;

- надано 146 адміністративні послуги. Триває видача довідок ВПО, забезпечено доступ до реєстру територіальної громади;

- соціальний захист населення: триває приймання документів для призначення субсидій та інших пільг, виплата відповідних допомог;

- комунальні підприємства «Житловик» та «Водоканал» працюють в штатному режимі.

Ведеться робота щодо видачі будівельних паспортів, містобудівних умов і обмежень, витягів про присвоєння адреси через портал «Єдина державна електронна система у сфері будівництва».

Також триває реалізація різних програм допомоги економіці громади, залучення грантів для розвитку підприємництва, релокація підприємства.