У Мостиськах для потреб ВПО запрацювало наметове містечко

Дата: 18.07.2022 09:35

Сьогодні на території «Мостиський ЗЗСО №1» запрацювало наметове містечко, яке зводилось протягом 2-ох місяців волонтерами швейцарської організації Remar S.O.S., першочергово для розміщення внутрішньо переміщених осіб.

У відкритті наметового містечка взяли участь міський голова Мирослава Пельц, начальник відділу освіти, молоді та спорту Надія Гнатовська та уповноважені представники даної організації.

Під час вступного слова міський голова подякува за допомогу всім причетним до зведення даного наметового містечка. Керівники благодійної організації зі своєї сторони відзначили належну співпрацю з міською радою під час зведення даного об’єкту.

До дня відкриття організатори роздали малозабезпеченим жителям громади понад 300 продуктових наборів. За словами координатора Remar S.O.S. п. Пауло Олівейра надання подібної допомоги планується щомісячно.