Звіт директора Мостиського ЗДО «Віночок»

Дата: 14.07.2022 09:16

12 Липня, відбувся звіт директора Мостиського закладу дошкільної освіти «Віночок» Дорош Марії Мар‘янівни.

Колектив ЗДО протягом 2021-2022 навчального року працював над реалізацією проблеми:

«Забезпечення сприятливих умов для гармонійного, соціального, фізичного та психологічного розвитку дитини через становлення та розвиток життєвих компетентностей за Державним стандартом дошкільної освіти».

З метою підвищення педагогічної майстерності педагогів проводились: семінари, тренінги та консультації.

Спільними зусиллями Мостиської міської ради, Відділу ОМС, адміністрації закладу, батьків та працівників закладу дошкільної освіти було проведено ряд заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази ЗДО (показано на фотографіях).

Підсумовуючи можна впевнено сказати, що ЗДО «Віночок» тримає європейський напрямок в розвитку.