Обговорили розвиток громади

Дата: 27.06.2022 09:20

24 червня міський голова Мирослава Пельц провела нараду із керівниками структурних підрозділів міської ради, медицини та комунальних підприємств.

Комунальні підприємства працюють в штатному режимі: наведено благоустрій, заплановано ремонт комунальних будинків, ведуться роботи для покращення водопостачання та водовідведення.

У сфері соціального захисту населення триває робота для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, прийом документів для призначення пільг і субсидій.

Очільники галузі медицини інформували про: надану медичну допомогу населенню, ремонт приміщень, наведення благоустрою та хід вакцинації.

Службою у справах дітей постійно ведеться робота щодо захисту законних прав та інтересів дітей та триває видача будівельних паспортів, містобудівних умов і обмежень, витягів про присвоєння адреси через портал «Єдина державна електронна система у сфері будівництва».

Освіта: проведено звіти директорів шкіл, триває підготовка навчальних закладів до очного навчання з 1 вересня.

Відділом «ЦНАП» надано 151 адміністративну послугу, видаються різного виду довідки та витяги з реєстрів.