Відбулася XXXІ позачергова сесія міської ради

Дата: 23.06.2022 09:29

Сьогодні, 22 червня, відбулася XXXІ позачергова сесія Мостиської міської ради.

Розпочинаючи засідання міський голова Мирослава Пельц ознайомила присутніх з порядком денним.

Депутати внесли зміни до показників бюджету міської ради. Рішенням виділено 48,5 тис грн для надання підтримки внутрішньо переміщеним особам, надано субвенцію на виконання програм соціально-економічного розвитку регіону та внесено зміни в дохідну частину бюджету загального фонду.

Заслухавши доповіді виступаючих депутати затвердили програму матеріальної підтримки діяльності правоохоронних органів в контексті взаємодії з органами місцевого самоврядування на 2022 рік та програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню санаторію «Прикордонник-Немирів» (Військова частина 1487) Державної прикордонної служби України.

Також депутати передали в оренду земельну ділянку для здійснення господарської діяльності та забезпечення функціонування індустріального парку «Мостиський Сухий Порт» керуючій компанії ТОВ «Мостиський ХАБ».