Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі

Дата: 22.06.2022 17:03

Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики у Мостиській ТГ, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі закупівлі

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

найменування – Мостиська міська рада Львівської області

місцезнаходження – 81300, Україна, Львівська обл., м. Мостиська, вул. Грушевського, буд. 6

ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань – 26307500

категорія – органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  ДК 021:2015: 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Інтегрована система відеоспостереження та відеоаналітики у Мостиській ТГ Яворівського району Львівської області (ДК 021:2015: 32333000-6 - Апаратура для відеозапису та відео відтворення))

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: вид предмета закупівлі – закупівля товару, відкриті торги,  ідентифікатор закупівлі  UA-2022-06-21-003457-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 710 000 грн. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі комерційних пропозицій. Отримана замовником інформація дозволяє визначити обгрунтовану очікувану вартість предмета закупівля.

Комерційна пропозиція № 1

Комерційна пропозиція №2

Комерційна пропозиція №3

Розмір бюджетного призначення: відповідно до Рішення позачергової сесії від 30.05.2022 року №2 «Про внесення змін до показників бюджету Мостиської міської ради (територіальної громади) на 2022 рік»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання — з дати укладання договору по 31.08.2022р.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до комерційних пропозиції, в яких враховано обладнання та матеріали, а також послуги інсталяції, монтажу та пусконалагоджувальні роботи.

Система повинна вирішувати наступний комплекс важливих для безпечного функціонування Львівської області завдань:

- створення належних умов для ефективної роботи органів виконавчої влади та правоохоронних органів при виникненні кризових ситуацій;

- підвищення загального рівня безпеки населення області, вдосконалення діяльності правоохоронних органів, покращення їх матеріально-технічного забезпечення, сприяння в впровадженні новітніх методів їх роботи;

- моніторинг і управління окремими процесами;

- управління ситуацією, що виникає на території області;

- забезпечення своєчасного інформування про загрози безпеці на об’єктах відеоспостереження;

- автоматизація процесів моніторингу подій, що впливають на стан громадської та техногенної безпеки.

Система повинна забезпечувати:

• зовнішнє оглядове відеоспостереження;
  • розпізнавання автомобільних номерів транспортних засобів;
  • трансляцію потоків відеозображення у реальному часі з відеокамер до загальнообласної Сloud-платформи збору та накопичення відеоданих;
  • локальне зберігання інформації з відеокамер на карті пам’яті;
  • автоматичну синхронізацію локальних відеоданих з архівом централізованої cloud-платформи збору та накопичення відеоданих;
  • можливість гнучкого централізованого управління мережевою інфраструктурою;
  • перетин умовних ліній;
  • скупчення людей;
  • вхід та вихід з визначеної  віртуальної ділянки;
  • виявлення об'єктів, що тривалий час залишилися в установленому регіоні, такі як припарковані автомобілі, габаритні предмети тощо.

Засоби відеоспостереження встановлюються на в’їздах-виїздах у Мостиській ТГ Яворівського району Львівської області.