Процес запущений «Смачні та корисні сухі борщові набори»

Дата: 10.06.2022 10:03

Через складне становище, яке виникло в державі, завершення і запуск переробного підприємства «Фрут Банк» затримується. Проте працівники і волонтери знайшли вихід із ситуації, що склалась та дали, закупленій попередньо техніці, правильне використання.

«Ми вирішили готувати сухі борщові набори для потреб армії. І вже перші 500 порцій борщу у нас вийшли. Вдячний Мостиському міському голові Мирослава Пельц за підтримку такої ідеї та за надання приміщення для такого виробництва. Попереду багато роботи, але ми готові долучатись до підтримки наших збройних сил аби наблизити нашу перемогу.», - директор КП «Фрут банк» Павло Дигдало.

Вже за кілька днів готові борщові набори вирушать до наших воїнів захисників та будуть нагадувати своїм смаком та ароматом домашню кухню.