Мостиська міська рада

Львівської області

Про онлайн центр повторного використання – Second Chance Bank

Дата: 01.06.2022 15:07
Кількість переглядів: 425

Фото без опису

Питання підтримки та забезпечення усім необхідним Збройних сил України, медиків, територіальних оборон та гуманітарна допомога населенню нашої країни є на сьогодні надзвичайно важливими та сприяють спільному досягненню необхідного результату – перемоги України. Адже разом – ми сила, і наразі Україна це неодноразово демонструє.

З початку війни з цією метою Європейська Бізнес Асоціація трансформувала під потреби війни свій онлайн центр повторного використання – Second Chance Bank (Банк Другий Шанс для речей, що були у користуванні). Наразі ця платформа повністю адаптована під збір оголошень про необхідну продукцію (засоби захисту, ліки, продукти, техніку, одяг, засоби гігієни та дезінфекції тощо), яка необхідна країні (армії, медикам, територіальним оборонам, населенню тощо) у час війни, задля поширення цієї інформації серед компаній-членів Асоціації (яких є близько 1 000) та інших представників бізнесу.

На платформі вже опубліковано близько 100 Потреб. Їх можна посортувати по категоріях, областях та органах влади для більш швидкого пошуку. Кожна Потреба містить детальну інформацією про необхідну продукцію, бажану кількість та контактні дані відповідальних осіб, з якими можна зв’язатися безпосередньо для уточнення деталей.

Також на платформі містяться Пропозиції – оголошення з інформацією про допомогу, яку бізнес готовий надати під час війни іншому бізнесу, населенню, представникам державної влади. Всі Пропозиції можна відсортувати по місцезнаходженню та категоріях.

Якщо Ви бажаєте розмістити Пропозицію або Потребу на майданчику Second Chance Bank, це можна зробити самостійно, натиснувши на кнопку Створити оголошення та вчиняючи кроки згідно з підказками, або Ви можете надіслати відповідну інформацію нам на email: scb@eba.com.ua, та ми допоможемо.

Проєкт Second Chance Bank є соціальним та не має комерційної мети, він знаходиться за посиланням: https://eba.com.ua/second-chance-bank/.

У разі, якщо Ви хочете дізнатися більше деталей щодо роботи платформи, Ви можете зв’язатися з контактною особою від Асоціації – Анастасія Бобер, Координатор Проєкту: e-mail: Anastasia.Bober@eba.com.ua, meл.: +380 (67) 700 53 44.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора