Шановні мешканці м. Мостиська та с. Завада

Дата: 25.05.2022 15:40

Протягом останнього часу спостерігається мала кількість атмосферних опадів (дощів) та підвищення температури зовнішнього повітря, що призводить до зменшення кількості води в річках і поверхневих вододжерелах навколишніх територій. Оскільки централізоване водопостачання, що здійснюється Міським комунальним підприємством «Водоканал» на території Мостиської міської ради, здійснюється з поверхневого джерела, а саме р. Зелена Кривуля, наявність достатньої кількості води в даній річці є запорукою належного та безперебійного надання послуг з водопостачання. Враховуючи вище наведене просимо з розумінням поставитися до випадків зниження тиску в водопровідних кранах та періодичного припинення водопостачання Ваших домоволодінь у випадку продовження періоду відсутності атмосферних опадів та високих температур зовнішнього повітря.

З повагою,  Мостиська міська рада, МКП «Водоканал»