Ультразвукова та функціональна діагностика в поліклінічному відділенні

Дата: 18.05.2022 09:41

Ультразвукове дослідження( УЗД), сонографія — неінвазивне дослідження організму людини або тварини за допомогою ультразвукових хвиль.

Сьогодні, пройти дане обстеження можна і в поліклінічному відділенні м.Мостиська. Огляд проводять лікарі з функціональної діагностики, завідувач поліклініки Любомир Дацко та Ірина Баран.

За лічені хвилини можуть визначити, чи є і які відхилення спостерігаються в роботі органів пацієнтів і своєчасно призначити лікування.

У нас ви зможете пройти обстеження з ультразвукової діагностики:

? внутрішніх органів;

? молочної залози;

? щитовидної залози;

? ехо серця;

? гінекологічний спектр;

? судини;

? суглобів.

Кабінет УЗД працює за попереднім записом або порядку живої черги за адресою:

????вул. Ярослава Мудрого 111

Графік роботи:

З понеділка по п’ятницю: з 09:00 - 17:15

Вихідні дні: субота та неділя.

????На замітку:

????УЗД обстеження можна пройти за наявності скерування від сімейного лікаря або скерування лікаря КНП «Мостиська міська лікарня». Разом з тим можна за попереднім погодженням з лікарем з функціональної діагностики пройти обстеження на платній основі (без скерування).