Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора КНП «Мостиська міська лікарня»

Дата: 27.04.2022 17:56

Сьогодні відбулося засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора КНП «Мостиська міська лікарня» міської ради.

Під час засідання Віктор Копач, кандидат на посаду директора даного підприємства представив свою конкурсну пропозицію щодо перспективи розвитку комунальної установи та відповів на запитання членів комісії під час співбесіди.

На підставі розгляду поданих документів, результату розгляду конкурсної пропозиції та проведеної співбесіди комісія вирішила визнати переможцем конкурсу Копача Віктора Зигмундовича та рекомендувати його кандидатуру міському голові для призначення на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Мостиська міська лікарня» міської ради.

Протокол засідання конкурсної комісії