Автомобіль швидкої допомоги, продукти та речі першої необхідності доставили в Бучанський район Київщини

Дата: 20.04.2022 09:44

В КНП «Дмитрівський медичний центрн» Дмитрівської громади Бучанського району передано спеціалізований медичний автомобіль на базі MERCEDES- BENZ SPRINTER, який Мостиська громада отримала від центрального медичного госпіталю міністерства внутрішніх справ і адміністрації у Варшаві.

Крім того, Дмитрівській громаді, яка сильно постраждала від окупації, передано медикаменти, продукти та засоби гігієни.

Також в Гостомелі нашим землякам, які перебувають там на бойових завданнях, передано продукти та інші речі потрібним нашим воїнам в побуті.

Віримо в нашу перемогу, дякуємо нашим захисникам та не перестаємо робити все від нас залежне для нашої звитяги!

Слава Україні ! Героям Слава!