Дата: 15.04.2022 17:21

Відбулася нарада із керівниками структурних підрозділів міської ради, медицини та комунальних підприємств.

У сфері соціального захисту населення ведеться робота для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та працює служба перевезень осіб з інвалідністю.

Керівники галузі медицини інформували про: співпрацю із польовим шпиталем, наявність ліків, проходження кампанії вакцинації. Цього тижня громада отримала «швидкі» з закордону завантажені ліками та обладнанням.

Комунальні підприємства працюють в штатному режимі. Проведено благоустрій територій біля народних домів громади. Службою у справах дітей постійно ведеться робота щодо захисту законних прав та інтересів дітей.

Також ведеться робота щодо видачі будівельних паспортів, містобудівних умов і обмежень, витягів про присвоєння адреси через портал «Єдина державна електронна система у сфері будівництва».