Міський голова Мирослава Пельц провела нараду із керівниками структурних підрозділів міської ради, медицини та комунальних підприємств

Дата: 11.04.2022 09:54

Під час наради обговорено ситуацію у:

- освіті: проведення атестації вчителів, специфіку проведення ЗНО, можливість відновлення очного навчання у школах;

- медицині: про наявність та лікування пацієнтів, співпрацю із польовим шпиталем, наявність медикаментів та продуктів харчування, роботу мобільної амбулаторії. Також триває вакцинація населення від коронавірусу.

- культурі: триває підготовка до Великодніх свят і заходу виконання патріотичних пісень.

Комунальні підприємства «Житловик» і «Водоканал» працюють у штатному режимі та надають відповідні послуги населенню у повному обсязі. Триває робота щодо обліку та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб. Також обговорено проведення благоустрою на території громади тощо.