Відбулася нарада зі старостами сіл громади

Дата: 08.04.2022 15:51

Сьогодні, 8 квітня, відбулася нарада зі старостами сіл громади за участю керівників певних структурних підрозділів міської ради та МКП «Житловик».

Розпочинаючи засідання міський голова Мирослава Пельц розповіла про роботу, яка проводиться із внутрішньо переміщеними особами, надходження і розподіл допомоги з закордону та співпрацю із РП.

Також старости отримали інформацію щодо видачі довідок ВПО, компенсацію за ЖКП та роботу ПК «ІІС «Соціальна громада». Залишається незадовільною ситуація із сплатою за вивезення ТПВ про, що інформував представник МКП «Житловик».

В Мостиській територіальній громаді продовжується набір до лав створеного добровольчого формування з метою виконання завдань територіальної оборони в межах підзвітної території. Відповідно старости сіл громади отримали інформацію щодо засад діяльності формування.