Міський голова Мирослава Пельц підписала угоду про співпрацю з Клобуцьким повітом

Дата: 06.04.2022 17:06

З початку московської агресії проти України особливої сили стали набирати відносини дружби та взаємодії між українським та польським народами, зокрема на рівні місцевого самоврядування.

Прагнучи до консолідації та поглиблення партнерських відносин сьогодні, 6 квітня, відбулося підписання договору про співпрацю між Клобуцьким повітом та містом Мостиська.

Відповідно до угоди надається перевага спільним проєктам у сферах освіти, культури, туризму, сільського господарства та обміну досвідом.

Під час зустрічі сторонами наголошено на довгострокових, дружніх та партнерських контактах між органами місцевого самоврядування Клобуцького повіту та Мостиською громадою.

Зробимо все для розвитку нашої співпраці, цінуємо внесок поляків у перемогу над агресором.

Слава Україні! Слава Польщі!