Обговорили стан справ в громаді

Дата: 18.03.2022 18:20

Сьогодні, 18 березня, відбулася нарада зі старостами сіл громади, керівниками структурних підрозділів ради, комунальних підприємств та медицини.

Розпочинаючи нараду міський голова Мирослава Пельц розповіла щодо розгортання польового шпиталю, наявне обладнання та можливість отримання медичних послуг.

В. о. директора міської лікарні Віктор Копач розповів про функціонування медицини, наявність медикаментів і продуктів харчування та співпрацю з польовим шпиталем.

Обговорено питання допомоги внутрішньо переміщеним особам, забезпечення їх речами першої необхідності та ведення обліку даних громадян.

Також обговорено загальну ситуацію в громаді, наявність необхідних ресурсів та формування їх резерву, функціонування об’єктів критичної інфраструктури тощо.