Про волонтерську допомогу Мостищини

Дата: 01.03.2022 11:50

У ці дні жителі Мостиськ та сіл громади долучилися до захисту України,  підтримання порядку у громаді та допомоги вимушеним переселенцям. Усі злагоджено та скоординовано допомагали – волонтери, члени громадського формування, територіальна оборона, працівники освіти та культури, небайдужі жителі.

У Мостиськах були організовані пункти обігріву у школах, ліцеї, народному домі, церквах. Небайдужі жителі забезпечили ці місця продуктами, одягом, теплими речами та іншими предметами першої необхідності, постійно доставляли теплу їжу.

Вждовж міжнародної дороги Львів-Шегині громадські формування забезпечували порядок, місцеві жителі готували теплі напої та їжу.

Дякуємо всім, хто долучився до надання допомоги. Разом ми – сила і ми обов’язково переможемо.

Слава Україні! Героям слава!