Мостиською громадою подано 49 заявок на обласний конкурс проектів місцевих ініціатив

Дата: 22.02.2022 14:23

Завершилася подача заявок на обласний конкурс проектів місцевих ініціатив, який тривав до 21 лютого. Відтак Мостиською територіальною громадою подано 49 заявок по пріоритетах: «Заклади загальної середньої та фахової передвищої освіти»» - 12, «Заклади дошкільної та позашкільної освіти» -  1 ; «Культура» - 5; «Історико-культурна спадщина та туризм» – 1; «Охорона здоров’я » - 2; «Безпека» - 15, з них вуличне освітлення» - 14; «Молодь та Спорт» - 2; «Інші пріорітети» - 11, з них дитячі майданчики – 7.

Мікопроект – це воля громади, яка зібрала кошти на певну необхідність, «плюс» місцеві кошти і «плюс» кошти обласного бюджету. Найближчим часом планується провести засідання Конкурсної ради, яка підсумує результати подання заявок та скерує їх на оцінку Експертній комісії.