Відбулось підписання договору про створення та функціонування індустріального парку «Мостиський Сухий Порт»

Дата: 11.02.2022 09:19

Сьогодні 10 лютого, між Мостиською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «Мостиський ХАБ» підписано договір про створення та функціонування індустріального парку «Мостиський Сухий порт».

Згідно з даним договором, бізнес-плану та концепції індустріального парку керуюча компанія зобов’язується:

• Виконувати комплекс робіт і послуг з підготовки земельних ділянок, а також проєктування, будівництво, реконструкція та ремонту;

• Облаштовувати об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури чи інших об‘єктів.

Метою створення індустріального парку є забезпечення сприятливих умов для залучення інвестицій та здійснення учасниками господарської діяльності.