Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень

Дата: 10.02.2022 17:30

Протягом звітного тижня (3-9 лютого 2022 р.) проведено перевірки стану дотримання обмежувальних заходів (дані загальні по управлінні) на 750 об’єктах нагляду, з них виявлено 9 порушень, працівниками національної поліції накладено 7 штрафів на громадян, щодо недотримання правил маскового режиму (304 продовольчих магазини,  6 порушень, накладено 6 штрафів на громадян; 304 магазини промислових товарів, 2 порушення (усунуто на місці); 44 заклади громадського харчування, 0 порушень; 25 перукарень, 0 порушень; 2 ЗОНЗ, 0 порушень; 1 ДНЗ, 0 порушень; та 70 інших (аптечні заклади, АТЗ, АЗС, фін. установи), 1 порушення, 1 протокол.

За фактами встановлених недоліків власникам/представникам суб’єктів господарювання були внесені попередження про необхідність безумовного дотримання вимог протиепідемічних заходів визначених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Фахівцями Мостиського відділу забезпечується щоденний моніторинг наявності стихійних ринків (спільно з поліцією проводяться заходи, щодо недопущення стихійної торгівлі продуктами харчування) - протягом тижня даних фактів не зареєстровано.