До відома громадян!

Дата: 19.01.2022 09:19

Додатково до обмежувальних заходів, визначених пунктом 22 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідеміологічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2», рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС  (Протокол № 33 від 06.12 2021 року), згідно з яким на адміністративній території Львівської області встановлено з 00 год. 00 хв. 7 грудня 2021 року “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, рекомендовано установам, незалежно від підпорядкування, які провадять свою діяльність на території Мостиської територіальної громади з 09.00 годин 19 січня 2022 року заборонити приймання відвідувачів за винятком випадків наявності в усіх учасників (відвідувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та співробітників установ:

- негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу);

- або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;

- або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини, який може бути застосовано протягом 30 днів від дати введення дози;

- чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Комісія з питань ТЕБ і НС Мостиської міської ради.