Про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 30.12.2021 15:21

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Мостиської міської ради.

Конкурс відбудеться: 14 січня 2022 року о 15:00 годині в приміщенні Мостиської міської ради за адресою: 81300, вул. М.Грушевського, 6, м.Мостиська, Львівська обл. (сесійна зала). Тел.+380323441487.

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єктів комунального майна, а саме:

1.  Нежитлові приміщення №31а, 34,35,36,37,37а,38 загальною площею  102,6 кв.м.

Адреса: Львівська область, Яворівський район, м.Мостиська, вул.Грушевського, 22.

Балансоутримувач: Мостиська міська рада Львівської області.

Замовник робіт з оцінки об’єкта – Мостиська міської рада Львівської області.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 1500,00 грн.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єкта оренди.

Кінцевий термін подання документів – за чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Строк виконання робіт -15 календарних днів.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсну комісію суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна, яке перебуває у комунальної власності Мостиської міської ради, затвердженого розпорядженням Мостиського міського голови від 05.03.2021 року № 58-р.

Вимоги до оформлення конкурсної документації:

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті  і складається із:

-конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті;

-документів щодо практичного досвіду виконання послуг з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна;

-підтвердних документів.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію.

До підтвердних документів належить:

• заява на участь у конкурсі;
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
  • копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності та копія ліцензії на виконання землеоціночних робіт, видана центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів (у разі оцінки об'єкта приватизації разом із земельною ділянкою, на якій він розташований);
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Вимоги до учасників конкурсу:

Вимогами до претендентів для участі у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності передбачено наявність:

відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об'єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів;

досвіду суб'єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема, подібного майна;

переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб'єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності