Мостиська міська рада

Львівської області

Про формування конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду директора КНП «Мостиська міська лікарня»

Дата: 11.01.2022 09:14
Кількість переглядів: 376

Фото без опису

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення Мостиської міської ради від 23.12.2021 р. №5 «Про затвердження Положення про заміщення вакантної посади керівника закладу охорони здоров’я Мостиської міської ради в новій редакції», та у зв’язку з оголошенням конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Мостиської міської ради «Мостиська міська лікарня»,  ОГОЛОШУЄТЬСЯ  про початок формування конкурсної комісії з відбору кандидатів на цю посаду.

До складу конкурсної комісії в рівній кількості будуть включені:

  • представники органу управління;
  • представники депутатського корпусу
  • представники трудового колективу комунального некомерційного підприємства Мостиської міської ради «Мостиська міська лікарня»,  обрані на загальних зборах;
  • представники галузевої профспілки, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я, або у сфері запобігання корупції (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про оголошення конкурсу).

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії приймаються протягом 15-ти днів з дня оприлюднення цього оголошення.

Телефони для довідок: 0673551635 - секретар міської ради, 0962189182 – начальник відділу організаційного та кадрового забезпечення ради.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора