Відбувся конкурс з вибору керуючої компанії ІП «Мостиський Сухий Порт»

Дата: 06.01.2022 10:21

Вчора, 5 січня, відбулося розкриття конкурсних пропозицій від претендентів на конкурс з вибору керуючої компанії індустріальним парком «Мостиський Сухий Порт». Свої пропозиції подали 3 юридичні особи.

Комісія прийняла рішення про допуск до конкурсу однієї фірми, а щодо двох інших підготовлені запити на роз’яснення окремих питань змісту їх конкурсних пропозицій. Відповіді на запити конкурсна комісія має отримати до 15 січня.

Також голова комісії Олег Макар наголосив членам комісії про те, що відповідно до ст. 20 Закону України «Про індустріальні парки» інформація, що міститься у конкурсних пропозиціях учасників конкурсу з вибору керуючої компанії індустріальним парком «Мостиський Сухий Порт» є конфіденційною і не підлягає розголошенню стороннім особам та іншим учасникам.