Урочиста передача Вифлеємського вогню-миру на українсько-польському кордоні

Дата: 05.01.2022 09:19

Вчора, 4 січня, у МАПП «Грушів-Будомєж» поляками пластунами яворівського осередку НСОУ "Пласт" був переданий Вифлеємський вогонь миру, запалений на місці народження Ісуса Христа.

Представники влади подякували пластунам за вогонь-миру, за надію і за прекрасну пластунську мелодію, яка завжди звучить, коли приносять вогонь. Священники різних конфесій благословили усіх присутніх на добру та хорошу долю. Під час проведення урочистої частини лунали українські та польські колядки.

Кожного року вже за гарною традицією пластуни передають Вифлеємський вогонь миру громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні для нагадування про важливість миру, добра, любові та єднання.