Мостиська міська рада

Львівської області

Публічний договір (договір публічної оферти) з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Дата: 24.12.2021 11:56
Кількість переглядів: 365

Фото без опису

01.05.2021 набрав чинності Закон України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» (далі – Закон №1060).

Згідно із Законом №1060 внесено низку змін до нормативно-правових актів України, зокрема до закону «Про житлово-комунальні послуги», а саме встановлено новий порядок укладення договорів про надання житлово- комунальних послуг.

Відповідно до ст. 13 закону України «Про житлово-комунальні послуги», у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, а власники індивідуальних (садибних) житлових будинків не здійснили дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги, вважається що з ними укладено індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання який набуває чинності після 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги.

На виконання вимог Закону №1060 та з метою приведення у відповідність до закону України «Про житлово-комунальні послуги», Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України розроблено проєкт змін до Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690, які передбачають оновлену форму ТИПОВОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Ознайомитись із умовами публічного договору приєднання МКП “Водоканал”, м.Мостиська Ви можете за посиланням: https://mostyska-gromada.gov.ua та https://www.abon.com.ua/company/index/59.

Публічний договір

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора