Відбувся семінар для фермерів громади

Дата: 24.12.2021 11:48

23 грудня сільськогосподарський дорадчий центр «Фермерська Країна» провів навчальний семінар для фермерів Мостиської та Судововишнянської територіальних громад щодо «Можливостей співпраці агровиробників Львівщини з ФрутБанком».

На даний час активно проходить процес реалізації проєкту секторальної підтримки «Створення парку агропереробки «ФрутБанк» з формування доданої вартості на продукцію малих та середніх виробників Львівщини» в частині будівництва заводу, закупівлі обладнання та розпочато проведення семінарів задля сприяння розвитку фермерської діяльності.

Міський голова Мирослава Пельц розповіла про хід будівництва підприємства «ФрутБанк», його можливості та перспективи.

Дорадники центру ознайомили присутніх фермерів з послугами для агровиробників, розкрили специфіку ягідного бізнесу, зокрема вирощування суниці садової і малини та розповіли про роль маркетингу в сільськогосподарській діяльності.