Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Дата: 21.12.2021 17:50

Сьогодні, 21 грудня, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку міської ради.

Комісією розглянуто проєкт бюджету міської ради на 2022 рік. Начальниця фінансового управління міської Мирослава Шалавило презентувала основні показники бюджету, структуру, джерела надходжень та основні видатки.

Також комісією розглянуто певні програми міської ради щодо інформаційної сфери, безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів, розвитку та фінансової підтримки закладів охорони здоров’я, фінансові плани КНП «ЦПМСД» та МКП «Житловик» на 2022 рік тощо.

Після обговорення питань порядку денного члени комісії прийняли позитивні рішення.