До Мостиської громади завітав Святий Миколай

Дата: 20.12.2021 12:21

Ніщо не прикрашає людину як добро, адже це найцінніше, що може робити кожен із нас.

Напередодні Дня святого Миколая для вихованців ДБСТ, дітей-сиріт та малозабезпечених сімей влаштували свято. Для юних глядачів виступали творчі колективи, лунали колядки.

Після привітань Святий Миколай подарував дітям солодкі подарунки та смачну випічку.

Продовжуючи святкування у глядацькій залі міського народного дому відбувся святковий концерт. Багато позитивних емоцій всім присутнім дарували веселі танці, гарні співи та цікаві вірші юних артистів.

Діти відчули теплу атмосферу у святковому залі, а Святий Миколай побажав усім присутнім родинного затишку, здоров’я, успіхів у навчанні, наснаги та якнайбільше радісних моментів у житті.

Також на святковому концерті була присутня міський голова Мирослава Пельц, яка побажала всім сімейного затишку, добра, міцного здоров’я та гарних подарунків.