Відбулись чемпіонати на "Кубок мера" та "Кубок федерації з футболу Мостиської міської ради"

Дата: 20.12.2021 09:22

Протягом двох місяців (від 7 листопада до 19 грудня) 16 команд взяли участь в змаганнях у двох номінаціях на стадіоні "Карпати" у Мостиськах.

У фіналі за звання чемпіонів за кубок федерації з футболу боролись дві команди "Леви" Мостиської міської ради та "Вишня" Судововишнянської територіальної громади, де на останніх лічених секундах здобула виграшний гол 4:5 команда "Вишня".

В кубку федерації змагались команди с. Гусаків та "Ветерани" Мостиської територіальної громади. У запеклій боротьбі футболістам команди "Ветерани" вдалось вийти вперед і досягти перемоги.

Під час нагородження переможців міський голова Миросоава Пельц зазначила: «Дуже рада, що 2 команди Мостиської територіальної громади вийшли у фінал. Дякую всім, хто приїхав підтримати, а особливо нашим гравцям, які показали чудовий рівень футболу. Із кубком, який виборола команда "Вишня" Судова вишня, важко розлучатись, але сподіваюсь, що у наступному році він все таки буде нашим!"