Святий Миколай завітав до особливої малечі!

Дата: 16.12.2021 09:17

До Дня святого Миколая в народному домі м. Мостиська відбулось новорічне свято присвячене дітям з обмеженими можливостями.

Міський голова Мирослава Пельц привітала дітей з прийдешнім торжеством. Також участь у проведенні свята взяли міський голова Судововишнянської міської ради Зеновій Фольтович та представники Шегинівської територіальної громади.

"Таке свято для дітей ми організовуємо вперше. Нам так хочеться, щоб діти відчули тепло в ці святкові дні. Приємно творити радість для дітей, адже вони завжди щиро оцінюють усі зусилля. Коли під час вистави бачиш радісні дитячі усмішки – це найбільша подяка. Хочу аби в їхньому житті якнайдовше була присутня казка", – звернулась до присутніх очільниця міста.

Всі глядачі та юні актори отримали пакунки з солодощами та незабутні емоції.