Мостиська міська рада

Львівської області

Про необхідність громадянам  інформувати податкову службу про зміни  реєстраційних даних

Дата: 10.12.2021 09:21
Кількість переглядів: 552

Фото без опису

Мостиська ДПІ  ГУ ДПС у Львівській області  нагадує платникам податків, що фізичні особи  зобов'язані повідомляти контролюючі органи  про зміну  реєстраційних даних (зміна  місця проживання, прізвища, імені, по батькові, паспортного документа тощо) у місячний термін  з дня настання  таких змін відповідно  до вимог  ст..70 Податкового кодексу  України  шляхом подання заяви за формою № 5ДР або заяви за формою №  5 ДРП . Порядок та процедура  подання  відповідних заяв  визначається р.VII  Положення  про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України  від 29.0.,2017 № 822 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  25.10.2017 за №  1306/31174.

Заяви за формою № 5 ДР або заяви за формою № 5 ДРП  подаються особисто або через представника до контролюючого органу  за своєю податковою адресою  (місцем проживання), а у разі зміни місця проживання – до контролюючого органу  за новим  місцем проживання. Фізичні особи, які тимчасово  перебувають за межами населеного пункту  проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь якого контролюючого органу.

Водночас фізичні особи мають право, використовуючи кваліфікований електронний підпис , подавати в електронному вигляді  Заяву за формою № 5 ДР, через  приватну частину Електронного кабінету (cabinet/tax/gov/ua).. або заходити в неї через офіційний вебпортал ДПС України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора