Відзначили День місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2021 12:38

7 грудня Святкова зала Народного дому м. Мостиськ зібрала представників місцевої влади, депутатів, членів виконавчого комітету, працівників структурних підрозділів міської ради, ветеранів місцевого самоврядування — усіх, хто щоденно, протягом багатьох років докладав і надалі докладає зусиль, щоб забезпечити грамотне управління містом, тісну співпрацю влади і громади.

"Завдяки роботі депутатського корпусу, старост сіл, структурних підрозділів та виконавчого комітету сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та проектів. Особлива подяка – спонсорам та підприємцям, які вносять вагомий вклад у розвиток нашого громади.", - наголосила Мирослава Пельц.

Найкращі побажання супроводжувалися врученням Почесних подяк голові Яворівської РДА Ярославу Коминському, голові районної ради Миколі Романюку, депутату обласної ради Євгену Бубі, депутатам Мостиської міської ради, виконавчому комітету та меценатам.

Під час уростих заходів працівниками відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини організовано святковий концерт за участю викладача Школи мистецтв Людмили Яцейко, співучого старостинського колективу "Єдині", квартету Міського народного дому (керівник - Михайло Тур) та запрошеного "Галицького академічного хору" ( керівник - народний артист України Василь Яциняк).