Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення

Дата: 06.12.2021 10:47

1) найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія;

Найменування: МКП "Водоканал"

Місцезнаходження замовника: вул. Міцкевича,13, Мостиська, Львівська область, Україна, 81300

Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 23971462

Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону

2) назва предмета закупівлі ДК 021:2015:09310000-5 - Електрична енергія  (Лот 1 – Електрична енергія, (ДК 021:2015:09310000-5 - Електрична енергія) місце поставки товару: Насосна станція 2-го підйому води м. Мостиська, вул. Залізнична,3Б; Насосна станція 1-го підйому води. с. Підгать; КНС-1 м. Мостиська, вул. Полуботка; КНС-2 м. Мостиська, вул. 16 Липня; КОС (каналізаційно - очисні споруди) м. Мостиська, вул. Рудниківська; Лот 2 - Електрична енергія, (ДК 021:2015:09310000-5 - Електрична енергія) місце поставки товару: Побутове приміщення м. Мостиська, вул. Залізнична, 3Б; Насосна станція 2-го підйому води м. Мостиська, вул. Залізнична,3Б; Насосна станція 1-го підйому води с. Годині))

3) Кількість товару:

Лот 1 -  250000 кВт./год.

Лот 2 – 402000 кВт./ год.

Лот 1 – Насосна станція 2-го підйому води м. Мостиська, вул. Залізнична,3Б; Насосна станція 1-го підйому води. с. Підгать; КНС-1 м. Мостиська, вул. Полуботка; КНС-2 м. Мостиська, вул. 16 Липня; КОС (каналізаційно-очисні споруди) м. Мостиська, вул. Рудниківська.

Лот 2 - Побутове приміщення м. Мостиська, вул. Залізнична, 3Б; Насосна станція 2-го підйому води м. Мостиська, вул. Залізнична,3Б; Насосна станція 1-го підйому води с. Годині.

4) обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

• Кодексом систем розподілу, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 310;
  • Кодексом системи передачі, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 309;
  • Законом України від 13.04.2017 № 2019-VIII «Про ринок електричної енергії»;
  • Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 312.
  • Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 307 "Про затвердження Правил ринку";
  • Постановою НКРЕКП від 27.12.2017 № 1469 «Про затвердження Ліцензійних умов   провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживач»;
  • Іншими нормативно-правовими актами, прийнятими на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії».

Мета використання товару: для задоволення потреб у споживанні електричної енергії об’єктів Замовника.

Послуги з передачі та розподілу електричної енергії:

До ціни включаються витрати на послуги з передачі електричної енергії за регульованим тарифом.

Послуги з розподілу електричної енергії сплачуються Замовником самостійно безпосередньо  оператору системи розподілу відповідно до договору про надання послуг з розподілу, укладеним між оператором системи розподілу та Замовником. До ціни не включаються послуги з розподілу електричної енергії.

5) обґрунтування очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення

Очікувана вартість закупівлі: 3`390`400.00 Гривня

Очікувана варість предмету закупівлі розрахована на основі

- визначення потреби в товарах, з урахуванням використання у минулих періодах.

- формування опису предмета закупівлі із зазначенням технічних і якісних характеристик.

- інформації про ціну товару згідно прайс-листа постачальника (де входить закупівельна ціна на  ринку електричної енергії; регульований тариф на передачу електричної енергії, затверджений у встановленому порядку; тариф (маржа) постачальника електричної енергії; індекс інфляції)