Святий Миколай завітав у дитячі будинки сімейного типу

Дата: 06.12.2021 17:24

Сьогодні уся Європа святкує важливе свято - католицький День святого Миколая. Цього очікуваного та радісного дня чекають усі діти. Святий Миколай спільно із працівниками служби у справах дітей Мостиської міської ради завітав у дитячі будинки сімейного типу в с. Пнікут. Дітки в ролі маленьких ангеликів підготували для Чудотворця вірші та пісні. А натомість Святий Миколай роздав діткам щедрі подарунки.

Діти завжди чекають дива, подарунків і привітань, а особливо в День святого Миколая. У нас ще є можливість подарувати дітям щастя, а особливо тим, хто найбільше цього потребує.

Усіх, хто бажає допомогти зробити свій внесок в організацію свята та стати Святим Миколаєм для дітей, які потребують допомоги, просимо звертатись за номером телефону: 380975559918 або за адресою м. Мостиська, вул. Грушевського 22, каб. 71.