Відбулась стратегічна сесія з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку громади

Дата: 03.12.2021 20:15

Сьогодні, 3 грудня, у сесійній залі міської ради відбулася стратегічна сесія з відеотрансляцією на веб-сайті. На засіданні було обговорено перелік документів довгострокового планування, що передбачається використати під час розроблення комплексного плану, отримані пропозиції громадськості та подальші кроки з формування завдання на розроблення комплексного плану.

Також учасники спільною групою обговорювали перспективи розвитку території за визначеними тематичними напрямами.

Робоча група з формування завдання на розроблення комплексного плану планує провести чергове засідання робочої групи 6 грудня та узагальнити результати проведеної сесії, усі напрацьовані матеріали будуть опубліковані на сайті міської ради.