Відзначено Міжнародний день людей з інвалідністю.

Дата: 03.12.2021 19:15

Фото без опису??????

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.
Мостиська міська рада та працівники центру надання соціальних послуг організували свято, щоб подарувати справжні, веселі та незабутні спогади дітям, які так обмежені в спілкуванні з навколишнім середовищем. Протягом всього заходу дітям роздавали подарунки, шоколадні цукерки та тістечка "Ми хочемо, щоб діти відчули себе частиною великого світу, у якому є місце для них!", - зазначила Мирослава Пельц.

Хвороба - це не вирок, такі люди не одноразово демонструють світові свої надможливі здібності і стають для абсолютно здорових громадян прикладом мужності, рішучості та незламності. Виховуючи чуйність та співчуття у серцях майбутнього покоління, ми сприяємо усвідомленню і розумінню того, що інвалідність- це не вирок!