Відбулася XXІ позачергова сесія міської ради

Дата: 03.12.2021 17:21

Сьогодні, 3 грудня, відбулася XXІ позачергова сесія Мостиської міської ради.

Депутати прийняли рішення про оголошення конкурсу на посаду директора МКП «Житловик» та внесли зміни до програми реформування і розвитку ЖКГ міської ради. У зв’язку із перевиконанням дохідної частини внесено зміни до показників бюджету міської ради на 2021 рік: на реалізацію програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, на реконструкцію водопровідної мережі по вул. 16 Липня, 21-112, вул. Курбаса в м.Мостиська, на будівництво спортивного майданчика зі штучним (трав’яним) покриттям по вул. Центральна, 74 у с. Арламівська Воля та будівництво спортивного майданчика зі штучним (наливним) покриттям у с. Малнів, на капітальний ремонт (заміна віконно-дверних конструкцій) східної частини адміністративного будинку по вул. Грушевського, 22 у м. Мостиська, для потреб освіти та культури громади тощо.

Також депутати розглянули ряд земельних питань.