Про отримані пропозиції до врахування у комплексному плані від фізичних та юридичних осіб

Дата: 02.12.2021 11:05

Триває процедура громадського обговорення щодо формування завдання на розроблення комплексного плану громади. Інформуємо, що прийом письмових пропозицій для врахування у комплексному плані завершено.

До Мостиської міської ради надійшло 15 пропозицій для врахування. Робочою групою було розглянуто дані пропозиції та пропонується їх до обговорення на стратегічній сесії (публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану).

Нагадуємо, що стратегічна сесія відбудиться завтра (03.12.2021р.) о 10 год в сесійній залі за адресою: 81300, Львівська обл., Яворівський р-н., м. Мостиська, вул. Грушевського, 6.

На стратегічній сесії передбачається:

- обговорення у групах за визначеними робочою групою тематичними напрямами з врахування пропозицій громадськості, що надійшли;

- забезпечення онлайн-трансляції на веб-сайті міської ради з можливістю коментування користувачами веб-сайту;

- інформування уповноваженим представником робочої групи про подальші кроки з формування завдання на розроблення комплексного плану, в тому числі про строки публікації напрацювань стратегічної сесії.