Відбулася ХХ сесія Мостиської міської ради

Дата: 23.11.2021 16:57

22 листопада відбулася ХХ сесія Мостиської міської ради.

Засідання розпочалося із розгляду питання організації та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Мостиський Сухий Порт», затверджено положення про цільовий фонд міської ради та програму про використання коштів фонду.

Депутати прийняли рішення створити центр професійного розвитку педагогічних працівників міської ради з 1 січня 2022 року, а також затвердили положення про порядок проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників даної установи. Центр утворюється з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти Мостиської міської та Шегинівської сільської рад, інклюзивно-ресурсного центру Мостиської міської ради.

Внесено зміни до «Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення Мостиської міської ради (територіальної громади) на 2021-2023 роки».

Також депутати розглянули ряд земельних питань.

Для проведення засідань депутати розпочали використовувати систему електронного поіменного голосування «Голос».