Дата: 23.11.2021 15:49

В ОЗ «Мостиський ЗЗСО № 1 І-III ступенів» проведено капітальний ремонт харчоблоку, замінено комунікації, оновлено матеріально-технічну базу закладу. Дані роботи проведені в межах реалізації проєкту місцевих ініціатив у Львівській області з метою покращення якості харчування.

Для реалізації мікропроєкту «Капітальний ремонт приміщення їдальні ОЗ «Мостиський ЗЗСО №1 I-III ступенів» освоєно 435 тис. грн, з них кошти обласного бюджету – 192,6 тис. грн, кошти місцевого бюджету – 161,4 тис. грн, спонсорські кошти – 81 тис. грн.

За кошти обласного та місцевого бюджетів частково замінено обладнання харчоблоку, закуплено столи та стільці у зали їдальні загальною вартістю 519,5 тис. грн.