Мостиська міська рада

Львівської області

Мостиська районна філія Львівського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 23.11.2021 15:01
Кількість переглядів: 618

Фото без опису

Мостиська районна філія Львівського обласного центру зайнятості інформує щодо проведення Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти у Львівській області.

До уваги учнів, батьків та педагогів!

З 22 по 26 листопада 2021 року буде проходити Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти

Дізнайтеся про можливості та перспективи сучасної професійної (професійно-технічної) освіти, її важливості для економіки України та повсякденного життя, та зростання її престижу.

Запрошуємо на наші онлайн події :

23-го листопада о 12:00 - вебінар-тренінг для старшокласників «Find yourself: лайфхаки професійного самовизначення»- ведуча завідувачка сектору профорієнтації Сколівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості, психолог Ксенія Паньків. Усі деталі про вебінар, а також лінк для підключення за посиланням:

https://fb.me/e/11JdsAK0v

25-го листопада о 10:00 - вебінар «Вибір і успішна реалізація в професійній кар’єрі» - ведуча Любов Іванів, провідний фахівець з профорієнтації Львівського міського центру зайнятості. Усі деталі про вебінар, а також лінк для підключення за посиланням:

https://fb.me/e/4MbO3QLDI

23 листопада о 10:00 - онлайн екскурсія по Львівському ЦПТО: демонстрація фільму про навчальний заклад (тривалість 15 хв.), яка буде транслюватись на платформі Zoom за посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/3700480480...

Ідентифікатор конференції: 370 048 0480

Код доступу: 2021

З 22 по 26 листопада, щодня, на нашій сторінці «Віртуальний профорієнтаційний клуб «Професійна кар’єра»», ми будемо вас знайомити з професійними навчальними закладами Львівщини, котрі готують затребувані на ринку праці кваліфіковані робітничі кадри

Щоб ознайомитись з повним переліком заходів, які будуть відбуватися в рамках проведення Всеукраїнського тижня професій, перейдіть за посиланням :

https://docs.google.com/.../1KVrRvpMLpfeiSbYA0ExT.../edit...

Цікавого та корисного вам тижня


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора