Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата: 09.11.2021 16:57

Виконавчий комітет Мостиської міської ради повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява) документів державного планування «Стратегія розвитку Мостиської міської територіальної громади до 2027 року» (далі - ДДП).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП -  Мостиська міська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення 10 листопада 2021 р.  Термін процедури громадського обговорення – 15 днів від дати початку,  тобто з 10.11.2021 по 25.11.2021.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

Орган, від якого можна отримати інформацію про проект документу державного планування та екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування  - Мостиська міська рада.

Із Заявою можливо ознайомитися ТУТ - а також у приміщенні Мостиської міської ради, вул. Грушевського, 6, м. Мостиська, Львівська область, 81300, Управління економічного розвитку та інвестиційної політики Мостиської міської ради, е-mail: mostrada@ukr.net

Орган, до якого подаються зауваження - Мостиської міської ради, 81300, Львівська обл., м. Мостиська, вул. Грушевського, буд. 6, Управління економічного розвитку та інвестиційної політики Мостиської міської ради., е-mail:mostrada@ukr.net

Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати оприлюднення, тобто з 10.11.2021 по 25.11.2021.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА - https://deplv.gov.ua/  та Мостиська міська рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.