Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 11:36

З нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва у міському будинку культури зібралися працівники культури з усієї Мостищини.

Не обійшлось свято й без вітань. Від імені Мостиської міської ради присутніх вітала міський голова Мирослава Пельц та депутат міської ради Зеновія Цвігула.

В складні моменти саме культура стає генератором сили, вона лікує, надихає та дарує крила. Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Вона ніколи не продається і не купується.

"Бажаю вам міцного здоров’я, миру, щастя, добробуту та нових творчих звершень!",- наголосила Мирослава Пельц.

З цієї нагоди Мостиська міська рада надала грошову винагороду працівникам культури та аматорам народного мистецтва.