Про систему електронного поіменного голосування «Голос»

Дата: 05.11.2021 16:22

Нещодавно міською радою закуплено систему електронного поіменного голосування «Голос», планшети для депутатів та сервер. Завдяки даним засобам рада відмовилась від друку проектів рішень та протоколів голосування депутатами. Всі документи депутати можуть бачити в онлайн режимі на планшетах, де висвітлюється інформація.

Сьогодні, 5 листопада, депутати міської ради провели ознайомче засідання. Під час сесії присутні ознайомились із порядком роботи та технічними можливостями системи електронного голосування «Голос».

Довідково.

Система ГОЛОС – це апаратно-інформаційний комплекс, котрий забезпечує можливість автоматизації повного циклу роботи ради в процесі підготовки та проведення засідань, публікації результатів та аналізу роботи депутатів і ради.

Зокрема, даною системою вже користуються міські ради Дрогобича, Трускавця, Стрия, Яворова, Рогатина.