Відбулася нарада зі старостами сіл громади

Дата: 05.11.2021 11:39

Фото без описуСьогодні, 5 листопада, відбулася нарада зі старостами сіл громади.

Міський голова Мирослава Пельц інформувала старостів про хід та необхідність вакцинації, ремонт доріг та підготовку плану на 2022 рік.

Також старости сіл розповіли про виконану роботу: укладання договорів на вивіз ТПВ, кронування дерев, профілювання доріг, розгляд скарг. Обговорили наведення благоустрою у селах: вивезення сміття, впорядкування кладовищ, розчищення придорожніх смуг.

Директор МКП «Житловик» Януш Осядач інформував про можливість виділення відповідної техніки для наведення благоустрою у селах.

Підбиваючи підсумки наради Мирослава Пельц наголосила на необхідності й надалі наполегливо та сумлінно працювати задля розвитку громади.