Моніторинг освітньої діяльності Арламівськоволянського ЗЗСО l-ll ступенів та Соколянського ЗЗСО l-lll ступенів Мостиської міської ради

Дата: 03.11.2021 20:06

Сьогодні, 3 листопада, проведено моніторинг освітньої діяльності Арламівськоволянського ЗЗСО l-ll ступенів та Соколянського ЗЗСО l-lll ступенів Мостиської міської ради.

Під час об’їзду обстежені приміщення, пришкільні території закладів. Здійснено перевірку щодо готовністі тепломереж до опалювального сезону. У вищезазначених закладах освіти вивчено документацію, стан дотримання санітарно-гігієнічних норм та протипожежної безпеки.

Огляд закладів загальної середньої освіти дає можливість проаналізувати матеріально- технічне забезпечення, проблеми з метою їх вирішення.