Мостиська міська рада

Львівської області

Зустріч робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку громади

Дата: 03.11.2021 10:35
Кількість переглядів: 597

Фото без опису

В рамках підготовчого етапу із розроблення комплексного плану просторового розвитку Мостиської громади, відбулася зустріч робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку Мостиської міської територіальної громади відповідно до її затвердженого складу.

На робочій зустрічі було визначено основні тематичні напрями громадського обговорення щодо формування завдання для розроблення комплексного,  а саме:

  • Модель розвитку території у довгостроковій перспективі; 
  • Землеустрій та землекористування;
  • Оцінка стану довкілля, природних умов та ресурсів;
  • Обслуговування населення;
  • Інженерне забезпечення території;
  • Охорона земель, інженерна підготовка та благоустрій території.

Також було обговорено загальні пріоритети розвитку територіальної громади, в тому числі визначення основних заходів щодо сприяння залученню інвестицій, поліпшення умов життєдіяльності та господарської діяльності.

Робоча група визначила також і перелік основних зацікавлених сторін у розвитку територіальної громади.

В результаті напрацьовані матеріали планується презентувати на стратегічній сесії (публічний захід громадського обговорення) із можливістю обговорення у групах за визначеними тематичними  напрямами та інформуванням про подальші кроки із формування завдання на розроблення комплексного плану.

Про дату та порядок відбору учасників стратегічної сесії мешканців та основних зацікавлених сторін у розвитку територіальної громади буде повідомлено згодом.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора